INVESTICE

V následujícím díle se dozvíte vše o investicích a proč a jakým způsobem začít investovat. Pojďme se na to společně podívat.

 

Mauris auctor sit consequat sed aenean purus egestas porta vel fermentum, nec nisi at eget non, nisi tincidunt tempus, etiam eget blandit tortor pulvinar est faucibus tristique blandit volutpat neque sit fusce.

Mark Odinson
Founder
Our Mission
Malesuada elementum ante mattis ipsum faucibus turpis at scelerisque elit turpis augue elit nisl sit nibh risus accumsan vitae euismod amet, nibh sed velit.

Tristique quam augue ac mi ut habitasse id molestie ultrices dignissim elit consectetur ac eget eleifend id id et vestibulum posuere condimentum hendrerit senectus vel dolor mattis et eget vulputate nisl elit.

V ČÍSLECH

0 +
Courses
0
Instructors
0 +
Students
Our Vision
Cursus blandit eget duis proin orci cursus id faucibus id a amet egestas nullam eget ridiculus pellentesque arcu ac vel eu nunc.

Est cras vulputate vitae varius mauris et tristique nibh mauris, elementum, pulvinar ultricies enim vel sed et laoreet ultricies leo ac fringilla id pretium dictumst nibh urna dictum vestibulum in quis venenatis vestibulum in lacus, at ut eget vel in mauris facilisis et mattis elementum.

Industry Experts

Meet The Instructors

John Aston
Web Development Instructor
Erika Mina
Mobile Development Instructor
Amy Rose
Machine Learning Instructor
Adrian Cruz
Data Science Instructor

INVESTICE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

INVESTICE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Proč vlastně začít investovat? Lze zabránit znehodnocování vašich úspor, které vám leží na účtě? A do čeho vlastně investovat v roce 2021? Nejen to se dozvíte v dnešním díle!

Mnoho lidí investovat nezačne ze strachu, že o peníze přijdou. To je však krátkozraké. S rizikem lze pracovat a své portfolio můžete sestavit tak, aby odpovídalo…

Jak a proč si sestavit vlastní rozpočet? Na co všechno se v rámci rozpočtu zaměřit? Správné a zodpovědné sestavení vašeho osobního rozpočtu může být jedním…

Co je a co není pasivní příjem? Proč si pasivní příjem budovat a jaké existují typy pasivních příjmů? Ať už chcete získat skutečnou finanční nezávislost, odejít dříve do důchodu.

Jistina, úroková sazba, anuitní nebo tzv. “balónové” splácení, složené úročení… osvěžte si všechny důležité pojmy, které vás budou provázet ve světě investic.

Zdá se vám investice do nemovitosti jako příliš velké sousto? Řešíte, jak na to a banka vám nejde na ruku? Nezoufejte, jsou i jiné způsoby, jak do do světa investic zainvestovat.